Návštěvní kniha

Vážení přátelé,

na této stránce můžete uvádět své komentáře, připomínky na téma

Virtuální muzeum Jaroslav Haška a Josefa Švejka,

vést k tomuto tématu diskuzi s ostatními, upozornit na novinky co vybádali haškologové, švejkologové, i ostatní badatelé. Upozorněte a pozvěte ostatní na konání různých společenských akcí kolem Haška a Švejka….

Stačí jen uvést Vámi zvolené jméno a e-mailovou adresu (ta se zobrazí jen administrátorovi).  Komentáře jsou zveřejňovány automaticky, bez odsouhlasení administrátorem. V komentáři může být jen jeden URL odkaz na jiné stránky. Je to prevence proti spamu a komentáře s více odkazy jsou automaticky mazány. Nepoužívejte přihlašovací jména Admin, Anonym, ani jejich varianty s různou velikostí písmen ani varianty, kde slovním základem je právě admin nebo anonym.

Pokud cítíte potřebu publikovat své práce většího rozsahu je lepší vložit příspěvek, který Vám umožní vkládat obrázky, videa, využít Shortkódy apod.  Stačí jen napsat komentář k tomuto textu (např.“Toužím napsat příspěvek“) a já Vám obratem pošlu přihlašovací údaje s tím, že přihlašovací jméno bude stejné jako na komentáři. Jako spolupracovník na úrovni redaktora můžete tvořit nové příspěvky zaměřené na téma Jaroslav Hašek, jeho život a dílo. Není to však podmínkou. Můžete se tady literárně vyřádit na jakýkoliv námět. Samozřejmě každý příspěvek kontroluje šéfredaktor, který spoluodpovídá za obsah příspěvků i komentářů.

Dodržujte Etický kodex

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *